Wnętrze z czy bez telewizora?

W dzisiejszych czasach praktycznie nie ma domu bez telewizora. Multimedia są z nami na każdym kroku. Czy jednak w naszym domu architektura i wygląd musi być dostosowany do punktu kulminacyjnego, w którym znajduje się telewizor? Zazwyczaj jest on usytuowany w salonie, znajduje się w centrum uwagi. Meble, wystrój, dodatki, są tak dobierane, aby nie przeszkadzały w jego użytkowaniu.
Może jednak warto zrezygnować ze szklanego ekranu? Może lepsze wnętrze bez telewizora? Salon możemy urządzić bez tego przedmiotu. Dzięki czemu będzie bardziej przytulny. W pomieszczeniu bez telewizora jesteśmy w stanie się wyciszyć, zregenerować swoje siły, wypocząć. Telewizor nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem.
Zdecydujmy się na osobne pomieszczenie do codziennego oglądania tv. Nie będzie dzięki temu problemu, jeżeli jeden z mieszkańców będzie chciał w ciszy wypocząć przy kominku. Nie ustawiajmy telewizora w sypialni. Sypialnia jest miejscem, w którym powinniśmy się wysypiać, nie marnować czasu na telewizję, która często kusi i zabiera nasz czas.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>