Aranżacja wnętrz z ceglaną ścianą w tle.

Ceglane aranżacje w domach są dosyć popularne. Od wielu lat jest to chętnie używany materiał budowlany i remontowy. Powierzchnie ceglane ocieplają wnętrze, nadają mu przytulnego klimatu. Przy czym wyglądają bardzo klasycznie i pasują do każdego stylu mebli i dodatków.
Ceglasta ściana, bardzo dobrze komponuje się z drewnianą podłogą. Oprócz salonu, aranżację ceglastego wnętrza możemy również wykorzystać w łazience. Bardzo ładnie na ścianach prezentuje się stara cegła rozbiórkowa. Należy ją dobrze przeczyścić i zaimpregnować. Tak przygotowana może całkowicie odmienić nasze wnętrze. Starą cegłę można również pociąć na wąskie kawałki, a następnie ułożyć na ścianach w taki sposób, jak płytki.
Cegła jest bardzo modna i świetnie się prezentuje w różnych aranżacjach. Cegła sprawdzi się, w każdym pomieszczeniu, należy jednak pamiętać, żeby z nią nie przesadzić. Nadmiar tego materiału w architekturze naszego wnętrza, może mieć odwrotne skutki od pierwotnie przez nas zamierzonych.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>